Житомирські поліцейські повернулися із зони операції об’єднаних сил

Житомирські поліцейські повернулися із зони операції об’єднаних сил

Зустрічали колег у Головному управлінні Нацполіції в області уранці 14 травня. Правоохоронці зведеного загону залучались до охорони громадського порядку та виконували службові завдання на сході країни. Об этом сообщает motogon.in.ua со ссылкой на СМИ.

Двадцятеро поліцейських, представників підрозділів ГУНП в Житомирській області та Управління патрульної поліції регіону, повернулись додому з Донеччини, де триває проведення операції об’єднаних сил, — повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. У дворі Головного управління їх зустрічали колеги та друзі.– Вітаю вас із поверненням! Радий, що ви сумлінно виконали свій службовий обов’язок і з честю повернулись до рідного краю, — привітав прибулих начальник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко.


Поліцейські житомирського зведеного загону забезпечували правопорядок на вулицях Волновахи, охороняли публічну безпеку та правопорядок під час виборчої кампанії та масових заходів на Великодні і травневі свята, чергували на блокпостах, залучались до охорони адміністративних будівель, надавали юридичну допомогу населенню, проводили роз’яснювальну роботу, виконували інші службові завдання.


Після короткотривалої відпустки поліцейські продовжать свою службу безпосередньо за місцем її проходження.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/zhitomirski-politseyski-povernulisya-iz-zoni-operatsiyi-obednanih-sil-10869763.html”

ТОП новости

Вход