"Асоціація з Майданом і війною на Донбасі": у РФ розгромили Полуніна і Брежнєву за шоу на "Першому каналі"

Російський продюсер Євген Фрідлянд розкритикував українських артистів Віру Брежнєву і Сергія Полуніна, які є членами журі танцювального проєкту "Dance Революція" на "Першому каналі".

Об этом сообщает Роспрес

Зокрема, як передає видання "Дни.ру", Фрідлянда обурив той факт, що судити учасників будуть Брежнєва і Полунін.

Євген Фрідлянд

Євген Фрідлянд

sobesednik.ru

Новини
"З фільму жахів": Брежнєву розгромили через зовнішній вигляд. Фото

На думку продюсера, Брежнєва не розуміється ні на танцях, ні на естраді:

"Дуже люблю сучасні танці і днями кілька разів намагався включитися на "Перший канал" і подивитися танцювальне шоу. Але там наражався на журі. А журі таке – заслужено-улюблена артистка України Віра Галушко, вона ж Войченко, вона ж Кіпперман, вона ж Меладзе, не розуміється ні на танцях, ні на естраді взагалі, і з якихось причин обласкана "Першим каналом".

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва

Instagram @ververa

Не схвалив серед членів журі Фрідлянд і Полуніна. Продюсеру не подобається, що танцюрист "виставляє на передній план зовнішній бік своєї кисті, на якій наколотий, саме наколотий, а не витатуйований, герб незалежної".

"У мене нині з цим асоціюється тільки бардак, Майдан, Бандера, русофобія, війна і 15 тисяч убитих на Донбасі", – зазначає продюсер.

Сергій Полунін

Сергій Полунін

inosmi.ru

"Навіщо все це потрібно Кості Ернсту, я не знаю. Але чому я маю відчувати телевізійно-вечірній дискомфорт за мої і за наші гроші?", – додав Фрідлянд.

Євген Фрідлянд

Євген Фрідлянд

womanhit.ru

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що колишня учасниця реаліті-шоу "Дом-2" Олена Водонаєва розкритикувала послання президента Росії Володимира Путіна.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/asotsiatsiya-z-majdanom-i-vijnoyu-na-donbasi-u-rf-rozgromili-polunina-i-brezhnevu-za-shou-na-pershomu-kanali.htm”

ТОП новости

Вход